Аукціон колекційного та сучасного живопису

У Києві відбудеться благодійний аукціон живопису на допомогу сім’ям загиблих захисників України.

Організатори запрошують підтримати сім’ї загиблих захисників України та взяти участь у благодійному аукціоні колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж», який відбудеться 2 листопада 2023 року у Національному музеї літератури України (вул. Б.Хмельницького, 11, метро «Театральна»).

На продаж буде виставлено 100 робіт. Основна добірка – це картини відомих українських художників: Федора Захарова, Зінаїди Зацепіної, Сергія Шишка, Валентини Цвєткової, Петра Столяренка, Тетяни Яблонської, Віктора Шаталіна, Льва Ходченка, Матвія Когана-Шаца, Петра Сабадиша, Якубека Карела, Степана Усика та багатьох інших, чиї імена входять до скарбниці українського живопису.

Серед лотів аукціону є роботи й сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових, Любомира Мартинюка.

Родзинкою аукціону є друкована графіка 19-го століття, роботи Гюстава Доре.

Серед особливостей аукціону «Київський арт-вернісаж» є демократична цінова політика. Організатори заохочують таким чином до колекціонування живопису та дають можливість якомога більшій кількості людей взяти участь в акті благодійності.

З лотами торгів можна буде ознайомитися на передаукціонній виставці, яка триватиме 30, 31 жовтня та 1 листопада.

Для учасників з інших міст та з-за кордону є можливість взяти участь в аукціоні у режимі он-лайн, а також попередньо ознайомитись з лотами, отримавши електронний каталог робіт.

Початок аукціону 2 листопада о 14.00.

Додаткова інформація та реєстрація за тел.066-330-43-36 або за цим посиланням.

Для участі в аукціоні он-лайн попередня реєстрація обов’язкова.

Детальніше про аукціон: https://www.facebook.com/Kiev.artvernisage/

Аукціон проходить за підтримки Громадської ради при Міністерстві оборони України та Національного музею літератури України.

Related posts

Leave a Comment