В Україні відбудеться міжнародний космічний саміт

17-18 квітня вперше в Україні відбудеться міжнародний космічний саміт. Про це Укрінформ повідомили в оргкомітеті заходу.

“17-18 квітня 2019 року вперше в Україні відбудеться Noosphere Space Summit. Під час цієї події кращі світові експерти космічної галузі обговорять сучасні виклики, які стоять перед дослідниками космосу”, – йдеться в повідомленні.

Noosphere Space Summit присвячено Юрію Кондратюку – видатному українському інженерові, засновнику космонавтики і піонерові космічних польотів.

Серед cпікерів та гостей саміту – співвласники першої американсько-української приватної аерокосмічної компанії Firefly Aerospace, партнера NASA в новій програмі освоєння Місяця – Томас Маркузик та Макс Поляков (український Ілон Маск, володар премії Людина року-2019 за вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні), менеджер з міжнародних відносин японської приватної компанії з розвитку технологій освоєння Місяця Ispace inc Лінн Зенен, керівник аналітичного відділу Bryce Space & Technology Менні Шар, космонавт НКАУ Ярослав Пустовий.

У рамках заходу буде проведений міжнародний конкурс космічних інженерних стартапів Vernadsky Challenge з призовим фондом 2 млн гривень. Також буде організована експозона, де всі охочі зможуть випробувати прилади та рішення, що відображають ініціативи інших країн у галузі космічних та інженерних наук.

Noosphere Space Summit відбудеться у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Вхід вільний, реєстрація – обов’язкова.

Related posts

Leave a Comment