Нова стипендіальна програма EURIZON: “Дистанційні дослідницькі гранти для українських дослідників”

Секретаріат EURIZON WP9 оголосив про початок нової програми підтримки EURIZON: «Дистанційні дослідницькі гранти для українських дослідників», що присвячена підтримці українських дослідників, чиїй роботі завадила війна Росії проти України. Про це повідомляє газета “Світ”. Програма спрямована на команди вразливих дослідників та інших відповідних співробітників з українських установ, які проводять дослідження в усіх галузях науки.

Тимчасові гранти, що пропонуються в рамках програми, фінансуються Європейським Союзом Вони покликані дати можливість українським дослідницьким групам продовжувати свою наукову роботу дистанційно у співпраці з партнерами з європейських установ, які проводять наукові дослідження. Запропоновані науково-дослідні проєкти можуть тривати 6 або 12 місяців. Дослідницькі групи можуть складатися з 2-5 (і більше) осіб.

Проєкти можуть виконуватися дистанційно з будь-якого регіону України. Стипендіальна програма EURIZON надаватиме підтримку у вигляді дослідницьких грантів лише українським заявникам, а не їхнім європейським партнерам.

Терміни подачі заявок: з 3 квітня 2023 року 12:00 (CEST) по 8 травня 2023 року 12:00 (CEST)

Шукайте детальну інформацію за цим посиланням.

Більше: EURIZON FELLOWSHIP PROGRAMME: “Remote Research Grants for Ukrainian Researchers”.

Related posts

Leave a Comment