Прапор Івано-Франківська – на найвищому вулкані світу

Активістка Христя Мохнацька підняла прапор Івано-Франківська на найвищому вулкані світу висотою майже 7 кілометрів. Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час свого відеозвернення повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Дякую нашій активістці, невтомній Христі Мохнацькій, яка підкорила вулкан світу на висоті 6 тисяч 893 метри і прапор Івано-Франківська був піднятий над цим найвищим вулканом», – наголосив Марцінків.

Сама мандрівниця на своїй сторінці у Фейсбуці зазначила, що найвищий вулкан світу, на якому вона підняла прапор Франківська, знаходиться в чилійській пустелі Атакама.

«Найвищий вулкан світу Охос дель Саладо 6893 м! Івано-Франківськ на найвищому вулкані! Дякую Руслан Марцінків за віру, підтримку!», – написала Христя Мохнацька.

Мандрівниця родом з Тернопільщини, до Івано-Франківська переїхала кілька років тому, щоб бути ближче до гір, де вона проводить увесь свій вільний час. Про підкорення своїх вершин Христина розповідає на сторінці Nova Gora у Фейсбуці.

Охос-дель-Саладо (ісп. Ojos del Salado) — найвищий вулкан на Землі. Фото – VisitChile.com

Джерело: Укрінформ

Related posts

Leave a Comment