Допомогти Україні: 164 кілометри пішки у горах за 3 дні

Артур Вільдхардт планує пройти 164 км, щоб зібрати гроші на допомогу українським дітям.

Фото: Jakub Gruca / Fokusmedia


Польський спортсмен Артур Вільдхардт (Artur Wildhardt) вирушить у складний похід в гори, щоб зібрати гроші для дітей в Україні. Він планує долати пішки більше 50 кілометрів на день, а звіти публікувати в Facebook. Про це повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на lovekrakow.pl. Також про його похід пишуть різні польські видання, зокрема, Fakt.pl.

На межі сил: перший похід по маршруту в 164 км пішки

Артур Вільдхардт, якому 56 років, почне свій похід сьогодні, 15 квітня о 6 ранку від Кроводжі Гурки. Завершить маршрут по Стежці Орлиних Гнізд – до Ясної Гори в Ченстохові у Великодню неділю ввечері.

“Пані Беата з Ойцова запросила мене на обід. Дуже вдячний. Цього разу буде не час для огляду визначних пам’яток, а невелика перерва”, – написав спортсмен про маршрут.

У перший день поляк запланував пройти понад 57 км по маршруту Гебултув – Ойцов – Піскова Скеля. Це найдовша ділянка, але вже пройдена раніше пішки.

“За Пісковою Скелею я їздив тільки на велосипеді, для мене це буде новий досвід. Буду ділити маршрут на коротші ділянки, щоб вкластися в час. Я не можу піддаватися емоціям зі старту і відразу йти дуже швидко, тому що сил не вистачить на потім”, – розповів він.

Фініш походу запланований у Ченстохові на Ясній Горі саме на Великдень.

Гроші збирають для дитячих будинків в Україні

“Жорстокість, з якою доводиться стикатися народу України, безпрецедентна. Як завжди, під час війни страждають діти. Особливо ті, у кого немає батьків. Бажаючи допомогти, я вирішив реалізувати проект проходження Стежкою Орлиних Гнізд і зібрати навколо неї спільноту людей, які також хочуть допомогти українським дітям та їхнім прийомним сім’ям”, – написав поляк на своїй сторінці у Facebook.

Зібрані кошти будуть зараховані на рахунок “SOS Для дітей України”. На сайті проекту “SOS Україна” йдеться, що ситуація в тисячах дитячих будинків України вкрай важка:

“SOS Україна терміново організовує допомогу і ресурси для забезпечення догляду за дітьми, що залишилися без вихователів. Фінансову підтримку їм надаватимуть SOS Children’s Villages International і SOS Children’s Villages в Польщі.

Співробітники SOS Україна прогнозують, що незабаром десяткам тисяч з них буде потрібна невідкладна допомога, пов’язана з пошуком безпечного житла, організацією транспорту, а також продовольчою, медичною та психологічною допомогою”.

Джерела: Fakt.pl, lovekrakow.pl, TRAVEL РБК-Україна 

Related posts

Leave a Comment