МОН та НАНЦ візьмуть участь у ІІІ Міжнародному форумі «Innovation Market»

Новітні біотехнології з Антарктиди, тренажер залізничного локомотиву, сучасні методики для навчання дітей робототехніці, еко-безпечний одноразовий посуд – ці та інші розробки українських дослідників із закладів освіти та наукових установ будуть представлені на стенді Міністерства освіти і науки на ІІІ Міжнародному форумі «Innovation Market», повідомляє сайт МОН.

Форум відбудеться 21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15.

Цього року він проводиться втретє і традиційно стане майданчиком для обговорення інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті і науці, екології, енергетиці, фінансах, торгівлі тощо.

На стенді МОН відвідувачі зможуть побачити та дізнатися про:

– інноваційні структури закладів вищої освіти;

– умови участі у міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA»;

– експозицію Національного антарктичного наукового центру «Біологічний проспектинг у Антарктиці: як у полярних краях шукають новітні біотехнології».

– роботи вітчизняних інноваторів, зокрема призерів Всеукраїнського фестивалю інновацій, який щороку проводить МОН;

– інноваційні розробки у школах, закладах професійної освіти та наукових установах;

У межах Форуму Міністерство освіти і науки також організовує круглий стіл «Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації», де провідні експерти з Ізраїлю, Німеччини та України говоритимуть про актуальні питання сфери інновацій. Долучитися до круглого столу може кожен охочий, однак обов’язково – за попередньою реєстрацією за цим посиланням: https://goo.gl/forms/o0QjVEBWnA1QV1Ow1

Реєстрація відкрита до 19 листопада 2018 року.

Організатори звертають увагу, що участь у Форумі платна. Детальна інформація стосовно умов участі доступна на офіційному сайті організаторів – www.innovationmarket.com.ua, а також за тел.: (044) 206-87-01, (044) 201-87-17; e-mail: ifim@innovationmarket.com.ua

Раніше повідомлялося, що проекти двох фіналістів Всеукраїнського фестивалю інновацій перемогли в міжнародному конкурсі University Startup World Cup у Копенгагені.

Related posts

Leave a Comment