Оголошено дизайнерський конкурс «Українське обличчя Антарктиди – початок»

Національний антарктичний науковий центр спільно з експертами агенції з розвитку українського дизайну “Майно Дизайн” започатковує новий конкурс «Українське обличчя Антарктиди – початок». Оголошення про цю ініціативу з’явилося у день святкування Мідвінтера на сайті НАНЦ.

“Станцію «Академік Вернадський» нерідко називають найпівденнішим форпостом України. Туристи, яких в доковідні часи на станції було до 4 тис. на рік, часто саме тут вперше дізнавалися про існування такої країни, як Україна.

І ось виникла ідея популяризувати Україну…. через креативну реконструкцію зовнішнього вигляду однієї з будівель станції. Кожна країна в сучасному прозорому світі залучає представників різних галузей і сфер для досягнення новаторських, ефективних результатів. Тож в цьому конкурсі сподіваємося використати силу і переваги дизайну як інструменту сучасної комунікації, – йдеться у повідомленні.

Шукаємо креативне рішення, як змінити зовнішній вид колишнього паливного баку, який через своє розташування потрапляє на більшість фото, що залишають на згадку від подорожі Антарктидою, та перетворити його на сучасний архітектурний арт-об’єкт. Він має не тільки не псувати фантастичні антарктичні краєвиди, а навпаки – стати однією з прикрас «Вернадського».

Запрошуємо всіх охочих – архітекторів, дизайнерів, графіків, ілюстраторів, художників, які є громадянами України, надсилати нам своє бачення оновленого дизайну цієї будівлі і через нього розповіді про нашу чудову країну. Найкращий проект буде реалізовано, автор отримає унікальну антарктичну вишиванку, а 20 найкращих учасників – почесні дипломи і заохочувальні полярні подарунки”.

Пропозиції приймаються до 31 серпня 2021 року.

Докладніше з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

Related posts

Leave a Comment