В Італії збудували найвищий у Європі пішохідний підвісний міст

В італійському регіоні Умбрія відкрили підвісний міст, що знаходиться на висоті 175 метрів над ущелиною.

Міст, який прозвали “тибетським мостом”, з’єднує мальовничі місцевості Селлана та Монтесанто, що розташовані по різні боки річки Вігі у долині Вальнеріна, пише dovkola.media з посиланням на CNN.

Довжина моста становить 511 метрів, а набір висоти між двома станціями становить 68 метрів. Міст може витримати максимум 90 відвідувачів на годину. Мандрівникам необхідно носити відповідне взуття та мати зріст не менше 120 см. Прогулянка по мосту триває 30-45 хвилин, а щоб його подолати, потрібно зробити не менше 1023 кроків по дошках.

Квитки для прогулянки мостом доступні онлайн. Після придбання квитка система створює та надсилає PDF-файл із цифровим квитком на електронну пошту користувача.

Місцева влада Селлано сподівається, що новий міст приверне увагу до регіону, який постраждав від руйнівних землетрусів у 2016 році, а також допоможе відновити його населення. Деякі села в цьому районі, такі як фермерське село Кастеллуччо – були повністю знищені, а місцеві жителі досі не можуть повернутися до своїх домівок.

У випадку поганої погоди міст може бути закритим, але регіон має багато інших цікавих місць. Адже Селлано включено до списку найкрасивіших сіл Італії.

Фото: Gianluigi Basilietti/EPA-EFE/Shutterstock


Читайте також:

У Чехії відкрився найдовший підвісний міст у світі

Чим приваблює туристів трансільванське місто Брашов 

Шлях святого Якова 

 

Related posts

Leave a Comment