У Чехії відкрився найдовший підвісний міст у світі

Фото: Sky Bridge 721 (wikipwdia.org)


Українці, які тимчасово поїхали до Чехії, зможуть відвідати ще одну пам’ятку. На курорті Долні Морава на північному сході Чеської Республіки відкрили найдовший підвісний пішохідний міст у світі. Локацію дозволили відвідувати, завершивши тривалий процес будівництва, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на CNN TRAVEL.

Міст довжиною 721 метр, що отримав назву Sky Bridge 721, офіційно відкрився 13 травня. Його спорудження тривало протягом останніх двох років. Прогулянка від однієї гори до іншої, високо над землею посеред широкої долини, зяючої внизу – розвага не для людей зі слабкими нервами. Але любителі гострих відчуттів і любителі інфраструктури стікаються сюди вже масово.

Австрійська блогер Вікторія Феллнер відвідала Sky Bridge 721 на початку цього тижня. Вона розповіла CNN Travel, що перший крок на мосту викликав у неї страх. Але далі вона вже милувалася навколишнім краєвидом.

Найдовший підвісний міст у світі. Українці в Чехії можуть відвідати нову локаціюФото: Споруджуваний протягом останніх двох років міст довжиною 721 метр отримав назву Sky Bridge 721 (wikipwdia.org)

“Я боялася, що підвісний міст буде сильно трястися, але це було не так вже й погано. Вид дійсно вражає, і крізь грати навіть видно ліс внизу! На щастя, я не боюся висоти”, – поділилася Феллнер.

Sky Bridge 721, підвішений на тросах, розташовується на висоті 95 метрів над дном долини і простягається на висоті від 1110 до 1116 метрів над рівнем моря.

До моста можна дістатися канатною дорогою, і пройтися по ньому можна в один кінець. Вийшовши з доріжки з іншого боку, відвідувачі можуть пройти по брукованій лісовій стежці, уздовж якої викладені таблички з деталями про історію Чехії. Також тут можна пройти гру у віртуальній реальності.

Міст завширшки 1,2 метра відкритий для дітей різного віку та зросту, але не підходить для людей з колясками або інвалідними візками. Наразі мандрівники повинні заздалегідь забронювати квитки Sky Bridge 721 на веб-сайті Dolní Morava, а ціни для дорослих починаються від 350 чеських крон (близько 14,60 доларів США). Sky Bridge 721 знаходиться приблизно в 2,5 годинах їзди від столиці Чехії Праги.

Dolní Morava, розташоване на кордоні Чехії з Польщею, є місцем відпочинку, де також є гірськолижні схили, американські гірки, які вважаються другими за довжиною в Європі, ресторан на вершині гори та атракціон під назвою Sky Walk – вигнута структура. з дерев’яною доріжкою та гіркою, розташованою на висоті 1116 метрів над рівнем моря.

Sky Bridge Чеської Республіки на 154 метри довший за підвісний пішохідний міст, що нині входить у Книгу рекордів Гіннеса, – міст Баглунг Парбат у провінції Гандакі, Непал.

Джерела: CNN TRAVEL, TRAVEL РБК-Україна.

 

Related posts

Leave a Comment