Як переоформити квиток, якщо запізнилися на потяг у Перемишлі

Якщо ви запізнилися на польський поїзд у Перемишлі через затримку попереднього поїзда з України, ви можете безкоштовно переоформити залізничний квиток. Алгоритм дій у такому випадку пропонує видання avianews.com.

Потяги Укрзалізниці з Києва та інших міст до Перемишля часто запізнюються. Час затримки може становити 2 години. Однак, навіть якщо поїзд Укрзалізниці прибуде вчасно, ви все одно можете запізнитися на пересадку на інший поїзд у Перемишлі. Це пов’язано з тривалим проходженням митного та прикордонного (паспортного) контролю у Перемишлі. Такий контроль для останніх вагонів поїзда з України може зайняти години.

Механізм безкоштовного переоформлення залізничного квитка при запізненні на поїзд у Перемишлі avianews.com розповів Олександр Мартинюк – редактор польського видання Inpoland.net.pl.

Отримуємо довідку про запізнення поїзда

Для безкоштовного переоформлення залізничного квитка необхідно звернутися до каси залізничного вокзалу в Перемишлі та повідомити про запізнення на пересадку через запізнення поїзда або тривале проходження контролю у Перемишлі.

Касиру необхідно пред’явити квиток на поїзд Укрзалізниці та квиток на польський поїзд. Якщо ви не зберегли паперову версію квитка з України, ви можете показати його електронну версію.

У польській касі вам видадуть довідку, яка дозволить вам поїхати наступним польським поїздом. Кондуктору у вагоні необхідно буде показати цю довідку та квиток на поїзд, на який ви запізнилися.

Справка об опоздании поезда из ж/д кассы в Перемышле. Она позволяет бесплатно ехать следующим польским поездом
Довідка про запізнення потяга з польської каси. Фото: Олександр Мартинюк

Новий квиток з місцем та без місця

Не всі найближчі польські потяги можуть мати місця. Проте Польська залізниця PKP дозволяє перевезення стоячих пасажирів. У такому разі ви можете поїхати у коридорі вагона або пошукати доступне місце в поїзді.

Касир також може запропонувати вам почекати довше і поїхати поїздом, де гарантовано будуть місця.

Залізничний вокзал Перемишля / фото Марина ГригоренкоЗалізничний вокзал Перемишля / фото Марина Григоренко / УНІАН


Читайте також:

Перемишль – тисячолітнє місто на пограниччі 

Перемишль: “ворота в Європу” для українців 

 

Related posts

Leave a Comment