«Антарктичні уроки»: Скільки країн і навіщо досліджують Антарктиду?

Сьогодні завершується проєкт “Антарктичні уроки”, які з 27 травня проводив директор НАНЦ, науковець-біолог Євген Дикий. Короткі відеоуроки – до 10 хвилин кожен – виходили щосереди о 14 годині.

«Цикл онлайн-уроків про Антарктиду взагалі та українців у Антарктиді зокрема призначені не тільки для школярів, а й для батьків, учителів, студентів та загалом усіх, хто хоче дізнатися про Антарктиду, – пояснив Євген Дикий.

Зокрема, вчителі зможуть використовувати ці записи на уроках географії, біології, історії. Також відео стануть у пригоді для профорієнтації – щоб показати дітям, якою цікавою може бути робота науковця», – додав він.

Отже, 1 липня о 14:00 вийде остання частина на тему “Скільки країн і навіщо досліджують Антарктиду?”. Відео цього уроку, як і попередніх п’яти, можна буде переглянути на фб-сторінці НАНЦ, а також на YouTube-каналі Міністерство освіти і науки України та фб-сторінці МОН.

У цьому ролику очільник Центру Євген Дикий розкаже, хто входить до “елітного клубу” дослідників Антарктиди, як континент не могли поділити кілька країн і до чого це призвело, навіщо взагалі потрібно вивчати Антарктиду?

Як і раніше, найуважніші глядачі зможуть отримати подарунки від НАНЦ. До уроку буде 3 запитання, відповіді на які звучатимуть у ролику. Для участі в конкурсі потрібно надіслати відповідь на всі запитання одним повідомленням у месенджер Фейсбук-сторінки Центру.

На перші 5 правильних повідомлень центр надішле у відповідь смайл у вигляді пінгвіна. Глядачі, які за час виходу “Антарктичних уроків” зберуть по 3 смайли, одержать унікальний набір наклейок з пінгвінами, створений спеціально для НАНЦ.

За попередньою інформацією, уже зараз є більш як 10 переможців, яким надішлють набори після завершення проєкту.

Окремо МОН підготувало сюрприз для всіх любителів Антарктиди. Прес-служба Міністерства створила стікерпак для Telegram з головними героями наклейок – пінгвінами. Кожен з них має певну професію – одну з тих, яка потрібна для роботи на українській антарктичній станції “Академік Вернадський”.

Завантажити стікерпак “Пінгвіни – Українська антарктична експедиція” можна за посиланням.

“Антарктичні уроки” – спільний проєкт Міністерства освіти і науки та Національного антарктичного наукового центру. Він стартував 27 травня 2020 року й загалом матиме 6 частин. Усі відео можна знайти на YouTube-каналі МОН та фб-сторінці НАНЦ.

Related posts

Leave a Comment