Книга полярних ресурсів тепер доступна для завантаження

Книга полярних ресурсів «Polar Science and Global Climate: An International Resource for Education and Outreach» була створена у 2010 році, як результат зусиль, ініційованих в Міжнародний полярний рік 2007-2008, спрямованих на подальше натхнення освітян, студентів та нових полярних дослідників, а також на формування наступного покоління, відданого пропагуванню полярних досліджень та освіті у цій сфері. Досі книга була доступна лише у друкованому форматі, але тепер вона стає доступною також online. Про це інформує сайт SCAR.

Подати запит на доступ до Книги полярних ресурсів можна за цим посиланням. Таким чином отримується можливість використання її для навчальних та інформаційних заходів. Принагідно варто переглянути новий сайт Polar Educator International.

Книга полярних ресурсів містить інформацію про полярні дослідження та історію Міжнародних полярних років. У ній розглянуті питання, пов’язані зі зміною клімату, з точки зору корінного населення Арктики. Книга пропонує вибрані навчальні ресурси на шість полярних тем (атмосфера, лід, океан, земля, люди та космос), а також демонструє масштабні та дрібні освітні й інформаційні проекти, що були успішно реалізовані під час Міжнародного полярного року.

На той час проект отримав підтримку від широкого кола суб’єктів, які є частиною спільноти Міжнародного полярного року (IPY), Світової метеорологічної організації (WMO), Міжнародної наукової ради (ISC), а також канадського секретаріату IPY та програми IPY, Національні академії США, Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP), організаційного комітету флагманської Наукової конференції IPY в Осло (OSC) та Асоціації полярних вчених-початківців (APECS).

Related posts

Leave a Comment