NASA шукає добровольців для симуляції місії на Марсі

Mars Dune Alpha. Візуалізація на Марсі. ICON

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) планує провести новий експеримент і оголосило про набір добровольців. Учасникам дослідження запропонують прожити рік “на Марсі” – в симуляції місії на Червоній планеті. Експеримент буде проходити восени 2022 року в Техасі, США. Як інформує УНІАН, про це повідомляє видання sky news.

Фахівці збираються створити умови, наближені до реальних умов на Марсі. Мета експерименту – вивчення того, як “високомотивовані люди” будуть реагувати на життя за межами Землі. Дослідження також дозволить створити нові методи і технології, які допоможуть розв’язати потенційні проблеми майбутніх космічних польотів на Марс і Місяць.

Загалом планується провести три річних місії, в яких учасники експерименту будуть жити в імітації умов Марса. Все це буде проходити на базі Космічного центру імені Джонсона NASA в Техасі. У кожній місії братимуть участь по чотири людини. Вони житимуть і працюватимуть у модулі Mars Dune Alpha площею 160 квадратних метрів, надрукованому на 3D-принтері.

Члени екіпажу зіткнуться з імітацією проблем, які можуть виникати під час місії на Червоній планеті. Брак ресурсів, проблеми зі зв’язком, відмова обладнання, вихід у відкритий космос і проведення наукових досліджень, управління роботами та створення комунікації між космонавтами – такі ситуації і завдання складають план місії.

Щоб стати добровольцем місії потрібно володіти рядом якостей: до відбору допускаються громадяни США віком від 30 до 55 років, які не курять. Вони повинні мати досвід роботи пілотом і ступінь магістра в галузі природничих наук, інженерії або математики.

Джерела: NASA, sky news, УНІАН

 

Related posts

Leave a Comment