Свята і будні 26-ї Української антарктичної експедиції

Як ми повідомляли, на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» на варту заступила команда 26-ї Української антарктичної експедиції. Про свої дослідження і щоденну роботу, свята і будні полярники розповідають на спеціально створеній фб-сторінці. Їхні не позбавлені гумору дописи доповнюються цікавими фотографіями та відео.

«Наші перші дні на станції пройшли в дружній атмосфері з побратимами 25-ї зимівлі, а також завзятими сезонниками, які впродовж літньо-осіннього періоду здобували наукові знання та надавали нового подиху нашій олдскульній станції, з використанням «хірургічних» та «терапевтичних» втручань. Перезмінка відбулася в прискореному режимі – паливо переливали цілодобово, продукти і обладнання розвантажували всі разом», – йдеться в одному з перших дописів.

«Перший понеділок зимівлі розпочався з суботника. (…) Пінгвіни спостерігали за цією метушнею з виглядом прорабів. Як кажуть – на людей, що працюють, можна дивитися нескінченно».

«Станція прокидається, а добровільний помічник метеорологів, морський слон, спить на вахті біля метеомайданчику – молодий фахівець ще не втягнувся в режим чергувань».

This slideshow requires JavaScript.

«Невідворотньо, як зима що наступає, відбувається наше занурення в наукову роботу на станції…»

Більше: 26-та Українська антарктична експедиція

Related posts

Leave a Comment