Українська Вікіпедія оголосила «Тиждень Антарктики»

Від 13 до 28 січня в українська Вікіпедія проводить тематичний тиждень Антарктики – акцію зі створення та поліпшення статей, приурочену до 200-річчя відкриття континенту. Ініціатори проєкту – ГО «Вікімедіа» та Національний антарктичний науковий центр.

Як повідомляє сайт НАНЦ, головною метою цього заходу є наповнити українську Вікіпедію якісними статтями про Антарктику та зменшити кількість прогалин в масиві інформації про шостий контент, що наразі існує у цій найбільшій онлайн-енциклопедії. Також організатори прагнуть позбутися радянських “міфологем” щодо першовідкривачів Антарктиди, які нині активно поширює російська пропаганда.

На сторінці проєкту є перелік з понад 20-ти пріоритетних статей до створення, хоча можна також створювати й інші статті на тему Антарктики або доповнювати та вдосконалювати вже існуючі.

П’ять найактивніших авторів отримають сувеніри від НАНЦ, також на всіх активних учасників та учасниць чекають призи й сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». Відзначення переможців тематичного тижня Антарктики у Вікіпедії відбудеться в середині лютого.

 

Related posts

Leave a Comment