«З днем Незалежності тебе, Україно!» – вітання з найпівденнішої української домівки на планеті

Сьогодні для нас всіх – надзвичайне свято – День Незалежності України. За останні роки для більшості українців воно набуло особливого значення, адже ми усвідомили, яку ціну має Незалежність і як непросто вона дається.

З нагоди свята учасники 28-ї Української антарктичної експедиції, які нині зимують на станції “Академік Вернадський”, записали відеопривітання для всіх українців, яке поширює сайт НАНЦ, фб-сторінка та youtube-канал.

“Шлях нашої Батьківщини до Незалежності – довгий і тернистий… Не одну сотню років наш народ боровся за право мати свою державу і культуру, мову і життя окремо від загарбників”, – зазначили наші полярники.

Вони подякували всім, хто захищає зараз нашу країну, а також волонтерам, добровольцям – усім, хто причетний до нашої майбутньої Перемоги. А що вона неодмінно буде – в цьому українські полярники не сумніваються.

Працівники Національного антарктичного наукового центру та редакції видання «Експедиція ХХІ» долучаються до антарктичних вітань. Ми хочемо вкотре висловити захоплення нашою незламною країною й усіма тими людьми, які щодня, кожен на своєму місці, роблять її такою, а особливо – воїнами-захисниками.

Слава нашим Героям!

З Днем Незалежності, Україно!

Related posts

Leave a Comment