Дію чинної програми досліджень в Антарктиці продовжено до 2023 року

Для забезпечення безперервної роботи станції «Академік Вернадський» термін дії Державної цільової науково-технічної програми досліджень у Антарктиці продовжено до 2023 року, інформує сайт НАНЦ.

Це дозволить забезпечити подальше проведення та фінансування українських антарктичних експедицій. Відповідну постанову «Про продовження строку виконання Державної цільової науково-технічної програми проведення досліджень в Антарктиці на 2011–2020 роки» уряд ухвалив 20 січня 2021 року.

План передбачає підготовку та затвердження Державної цільової науково-технічної програми полярних досліджень України до 2030 року. Однак в умовах пандемії коронавірусу вкрай складно наперед планувати видатки та оцінювати можливості виконання тих чи інших досліджень. Але ті роботи, які вже тривають на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» (зокрема, довготривалі дослідницькі програми, ремонт та модернізація станції), мають здійснюватись неперервно. Тож Уряд, за ініціативою МОН, ухвалив на найближчі 3 роки продовження дії чинної програми досліджень в Антарктиці.


Читайте також:

Збільшена оплата праці українських полярників

Related posts

Leave a Comment