Ethno Fashion by Potlova презентує фотопроект “Миру тобі, Україно!”

У суботу, 18 травня о 14.00, Всеукраїнський проект ETHNO FASHION BY POTLOVA презентує виставку “Миру тобі, Україно!”, присвячену Дню матері та Дню вишиванки. В самому серці столиці, в Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського, 1) буде презентовано понад 50 фоторобіт в етнічному стилі. Кожна робота неповторна й заворожує гармонійністю та глибиною образів.

На світлинах видатні українки, спортсменки, громадські діячки, представниці шоу-бізнесу, телебачення, мистецтва, а також жінки, які є уособленням матері, дружини, самобутньої національної краси. Усі вбрані в українські образи від дизайнера Катерини Потлової. Це сучасне бачення українки, жінки-берегині, хранительки сімейного затишку та тепла.

Катерина Потлова

На відкриття виставки запрошено політиків, громадських діячів, благодійників, журналістів, представників ЗМІ, зірок театру, кіно, естради, спорту. Серед них, зокрема, Народні артистки України Наталія та Ольга Сумські; Заслужена артистка України, оперна діва, солістка Токійської опери Оксана Степанюк; Заслужений діяч мистецтв України, засновник і художній керівник Театру українських традиції “Дзеркало” Володимир Петранюк; паралімпійська лижниця, Заслужений майстер спорту України Світлана Трифонова; телеведучі Катерина Лисенко, Уляна Пчолкіна; співачки Аліна Башкіна, Мірра Арто; телеексперт, головний редактор ФБ-порталу про Україну та українців O’Ukraine Анастасія Зубрицька (Смєхова); радник Міністра АПК Владислава Рутицька; українська фото-модель з інвалідністю Оксана Кононець; засновник спільноти красивих та успішних українок «Красуня Українка» Маріаннна Лученко; Жінка ІІІ тисячоліття Олеся Домашевські; засновниця першого блог-журналу України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine Олеся Тарасенко та багато інших відомих особистостей.

Ольга Сумська

Ведуча заходу – Заслужена артистка України, телеведуча, журналіст, сценарист, співачка та композитор Тіана Роз. На рахунку артистки величезна кількість концертів, два авторські альбоми, сольні концерти у Токіо, Литві, Ізраїлі та Латвії. Також Тіана блискавично проявила себе у сфері журналістики. Була телеведучою таких проектів як “Зворотній відлік” та “Світські хроніки”.

Тіана Роз

Під час Презентації буде розіграно призи від організаторів.

Виставка триватиме до 30 травня (пн-пт, 09:00–20:00 сб-нд, 10:00–18:00). 

Вхід вільний.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОЕКТ

ETHNO FASHION by POTLOVA – це унікальний масштабний проект, заснований 2016 року, автором якого є дизайнерка прикрас та аксесуарів, декоратор, стиліст й іміджмейкер Катерина Потлова. Вона створює унікальні фотопроекти всеукраїнського масштабу.

У цьому проекті вже взяли участь зірки українського шоу-бізнесу, культури і мистецтва, політики, спортсменки, які є гордістю України і просто унікальні Жінки, що втілили свою сутність в образах, покликаних підкреслити самобутність, внутрішню силу і безмежну красу кожної з них.

Основна мета проекту #ETHNO_FASHION_by_POTLOVA – оспівування сучасної самобутньої української жінки, берегині традицій, яка стоїть на варті добра і світла, несе в собі пам’ять і мудрість поколінь, випромінюючи щирість, жіночність, ніжність і одночасно невловиму силу духу, непорушну волю і внутрішню свободу.

За три сезони проекту вдалося створити близько 250 унікальних, неповторних образів і відзняти майже 2000 ексклюзивних надихаючих фотографій.

Кожна фоторобота звеличує красу і гармонію жіночого єства, духовність, чистоту, нескінченну і незбагненну мудрість українських жінок! Саме такі жінки, органічні і самобутні, стояли і стоять біля витоків вільної і сильної сучасної України!

#ETHNO_FASHION_by_POTLOVA популяризує етно-костюм, як вираз патріотизму і самобутності, відображення етнічних коренів, історичних витоків і неповторних традицій різних народностей, які населяють сучасну Україну. Адже ми такі різні і багатогранні, унікальні та кожен по-своєму винятковий. Це знайшло відображення в національному костюмі, який водночас посів значне місце серед безлічі сучасного одягу і завоював симпатії всього світу.

Це проект без часових рамок і територіальних кордонів, де головною героїнею є сучасна самобутня українська жінка. Така, якою вона виглядає сьогодні, але у той же час берегиня традицій, що несе в собі пам’ять і мудрість поколінь. Вона щира і вірна, тендітна та ніжна, але водночас вражає силою духу, непохитною волею і внутрішньою свободою. Ця сучасна українська жінка, здатна силою своєї віри і любові захистити себе, свою родину та весь свiй рiд.

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ:

ТМ «Етнодім»; Бренд одягу STERNAT; ТМ FiligranaEtnika; Бренд OKSANA POLOTETS, Бренд одягу NARODYY BUTIK, дизайнер одягу Лідія Лущик; дизайнер прикрас Віта Кульбовська; фотостудія ZAVARKA; MK-FOTO.COM.UA; спільнота «Красуня Українка»; журнал про Україну та українців O’Ukraine; перший блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події  LuckyUkraine; журнал «КАНОН» (м.Портленд, США); ФБ-портал Український контент; глянцевий журнал Cosmo Lady; ГО «СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА».

Детальніша інформація про проект – на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/ethnofashionpotlova/

Більше: Вишиванка – окраса української жінки

Related posts

Leave a Comment