Фотоконкурс «Мандрівник-фотограф року» 2021 запрошує до участі

Цього року фотоконкурс «Мандрівник-фотограф року» прийматиме заявки до 11 грудня. А оголошення результатів конкурсу планується 21 грудня 2021 року. Організатори передбачили 11 категорій конкурсу в різних жанрах, які охоплюються єдиною темою — «світлина з подорожей».

Переможцям обіцяють нагороди та призи. Внесок за участь у конкурсі не вимагається.

До складу журі увійшли:

Почесний голова журі: Сергій Миколайович Марченко — український режисер, сценарист, фотохудожник, викладач, кінознавець. Кандидат мистецтвознавства, викладач Київського національного університету імені Карпенка Карого.

– Вадим Івлєв — організатор конкурсу, радіоінженер, етнограф-любитель. Побував на 24 безлюдних і важкодоступних островах Океанії та Антарктики. Автор книги «Мандри киянина Океанією» та низки статей.

– Роман Братчик — учасник 1-ї, 2-ї та 8-ї річних українських антарктичних експедицій, єдиний полярник в Україні, який провів в Антарктиці понад два роки безперервно.

– Андрій Мазур — журналіст, блогер.

– Костянтин Ліорек — професійний мандрівник, проїхав понад 215 країн і територій. Офіційно найбільш мандруючий українець під час пандемії коронавірусу – відвідав 50 країн, має найбільшу колекцію ПЛР тестів.

– Віктор Ганущин — біолог, тревел-фотограф, колекціонер рослин. Створив найбільшу приватну аматорську альпійські гірку в Україні. Відвідав понад 65 країн з увагою країнам, які мають ботанічні цікавинки, такі, як Непал, Тибет, Індонезія, Альпи, Ісландія.

– Костянтин Симоненко – офіційно перший українець, який відвідав усі країни світу. На цей час побував у 237 країнах та територіях. Автор книги «2 000 000 кілометрів до мрії».

На фотоконкурсі «Мандрівник-фотограф року» – 2021 є 11 категорій, щоб кинути виклик іншим учасникам у різноманітних жанрах, які охоплюються єдиною темою — «світлина з подорожей».

Серед категорій 2021 року, зокрема:

  • Абсолютний переможець
  • Молодий мандрівник-фотограф 2021 року
  • Портфоліо «Пейзажі та пригоди»
  • Портфоліо «Живий світ»
  • Портфоліо «Люди та їх історії»
  • «Влучив у ціль»
  • «Зелена планета»
  • «Ікони подорожей»
  • «іМандрував»

Також оргкомітет вибере фотографії з фіналістів 2021 року, які будуть виставлені на веб-сайті для громадського голосування. Переможець отримає приз глядацьких симпатій, який буде оголошений на початку голосування.

Учасник може брати участь тільки в одній з категорій.

Детальніше про умови участі у конкурсі – на сайті https://voyagemakers.ua/.

Related posts

Leave a Comment