Полярники 25-ї Української антарктичної експедиції вітають українців з Днем незалежності

«Ми далеко, але пам’ятаємо й любимо тебе, та пам’ятаємо, що Україна – це ми. Україна – це наші здобутки і перемоги, наш досвід і відчуття власної гідності», – мовиться у привітанні, розміщеному на фб-сторінці НАНЦ.

«День незалежності – це свято, що єднає українців по всій планеті. Де б ми не були, ми відчуваємо свою ідентичність, і навіть посеред снігів Антарктиди пам’ятаємо мамині чорнобривці. Бережімо себе і свою державу. Зі святом, шановні українці!»

А в переддень свята Незалежності учасники Української антарктичної експедиції відзначили День прапора.

«Прапор – це один з державних символів країни! Він символізує нашу незалежність і нашу унікальність, це обличчя нації, яке відоме в усьому світі завдяки науковим, культурним, спортивним та іншим досягненням. Слава Україні!» – написав у групі фб 25 УАЕ системний адміністратор зв’язку Євген Прокопчук (Yevhenii Prokopchuk), додаючи власне фото.

«Наш прапор – нам символ, наша гордість, те, що нас об’єднує і не тільки в Україні, але й поза її територією. Вже більше 24 років прапор України майорить і над станцією «Академік Вернадський» в Антарктиді. Цей прапор зігріває і нагадує про таку рідну Батьківщину. Бережімо наші символи!» – йдеться у повідомленні, розміщеному на сторінці НАНЦ.

Фото: Євген Прокопчук (Yevhenii Prokopchuk)

та Юрій Отруба (Otruba Yuriy)

Related posts

Leave a Comment