У Миколаєві відкрилась виставка «Краєвиди Антарктиди»

11 березня в Миколаївському музеї суднобудування та флоту відбулась презентація фотовиставки «Краєвиди Антарктиди». Вона є частиною іншої експозиції «Terra incognita», що присвячена 200-річчю відкриття найбільш південного континенту, повідомляє сайт Миколаївської міськради.

Ця виставка про неймовірну красу Антарктиди, про стрімку зміну клімату на нашій планеті та про подальше життя людини в умовах глобальних природних змін.

Фотовиставка «Краєвиди Антарктиди» потрапила до Миколаєва після експонування у Верховній Раді України та у міжнародному аеропорту «Бориспіль». Основу її становлять 12 світлин великого формату, фотозони, а також артефакти зі станції «Академік Вернадський»: зразки гірських порід, шеврони, листівки. Тут можна побачити історичне фото, зроблене 1996 року, коли британський криголам доставив на острів Галіндез членів першої Української антарктичної експедиції.

Під час презентації було зазначено, що Україна є членом елітного клубу із 30 країн, що мають науково-дослідні станції в Антарктиді протягом всього року. Це дає  нашим вченим чудову можливість бути частиною глобальної наукової спільноти.

This slideshow requires JavaScript.

Виставка «Краєвиди Антарктиди» працюватиме в Миколаївському музеї суднобудування та флоту до середини квітня.

Related posts

Leave a Comment