Український музикант присвятив пісню Антарктиді

З нагоди 25-річчя української антарктичної станції «Академік Вернадський» український співак Postman (справжнє ім’я Костянтин Почтар) випустив кліп з піснею «Антарктида». Це спільний проєкт музиканта з Національним антарктичним науковим центром, інформує фб-сторінка НАНЦ. Кліп на пісню змонтовано з відео, знятих українськими полярниками під час експедицій (відео 25-ої Української антарктичної експедиції та Олександра Зуласа).

«Антарктида» – це другий сингл з майбутнього альбому Postman.

У коментарі Костянтин Почтар зазначив: “«Антарктида» – це пісня про ізоляцію, написана під час першого локдауну. На її створення мене надихнув документальний фільм про нарвалів. Більшу частину року вони проводять у напівзамерзлих річках, відрізані від океану. Коли настає весна, крига тріскається і цими тріщинами нарвали випливають у відкритий океан, спарюються, харчуються і знову повертаються у протоки, які згодом замерзають. Ця історія дуже резонувала з 2020 роком, локдаунами і коротким та насиченим літом.

Я давно слідкую за діяльністю станції “Академік Вернадський” і дуже тішуся новинам звідти, – продовжив автор. – Хочеться, щоб про її існування дізналось більше людей і в Україні, і за її межами. Коли я написав пісню, то відправив її у повідомленні до НАНЦ. Вона сподобалась полярникам, і ми домовились спільно зробити кліп. Він змонтований із відео, знятих учасниками експедицій в Антарктиді. Тепер усі охочі можуть побачити ці приголомшливі краєвиди, наших полярників і станцію у супроводі дуже тематичної пісні”.

«Ми вдячні Postman за таку творчу співпрацю, надзвичайний кліп і зворушливу пісню. Вона є чудовим дарунком до 25-річчя станції», – зауважив Євген Дикий, директор НАНЦ.

В такий спосіб Антарктида стає ближчою, вважають полярники.

Related posts

Leave a Comment