Вітаємо переможців космічного хакатону NASA Space Apps Challenge 2022!

NASA Space Apps Challenge – це найбільший міжнародний космічний хакатон, організований за підтримки NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США) в різних країнах.

За словами організаторів, учасниками хакатону можуть бути студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери та інші шанувальники космосу і технологій.

Цього року у хакатоні взяли участь 195 шанувальників космосу з різних куточків України. Разом вони об’єдналися у 41 команду і презентували 38 проєктів.

Проєкти NASA Space Apps Challenge Dnipro 2022, їхня технічна складова і презентація були на високому рівні. Кожна команда доклала неабияких зусиль для перемоги, але за правилами хакатону переможцями стали лише 3 з них:

🚀 PureAir. Команда, яка працювала над завданням Earth Data Analysis Developers Wanted! і отримала найвищу відзнаку. Мета команди – створити програму віртуальної реальності, яка дозволить переформатовувати складні математичні розрахунки і показники у зображення про різні погодні явища на нашій планеті.
🚀 TSUBASA. Команда, яка вирішувала челендж під назвою On the Way to the Sun і отримала друге місце. Головне завдання команди полягало в тому, щоб творчо розповісти про сонячний зонд Parker Solar Probe. TSUBASA створили відеогру, яка допоможе привернути уваги до вивчення науки серед дітей і молоді.
🚀 NEXT SPACE LAB. Зайняли третє місце. Челендж Exploring Venus Together відразу захопив усю команду і вони почала розробляти систему накопичення енергії для марсоходу чи посадкового модуля, яка буде утримувати енергію 60 днів і більше.

Також, журі дніпровської локації хакатону відзначили ще три команди, які отримали призи симпатії від суддів NASA Sapce Apps Challenge Dnipro:

🚀 INTERSTELLAR. Команда, яка працювала над завданням Exploring Venus Together
🚀 EYE FOR AI. Команда, яка прийняла виклик під назвою Earth Data Analysis Developers Wanted!
🚀 Einstein’s sect. Команда, яка спробувала врятувати Землю у рамках завдання Save the Earth from Another Carrington Event.

Також  локальний етап хакатонуNASA Space Apps Challenge 2022 пройшов у КПІ. У змаганні взяли участь усі небайдужі до космічних технологій. Київську політехніку представили 7 команд.

Джерела: Noosphere, Світ.

Related posts

Leave a Comment