Air Ocean Airlines. Нова українська авіакомпанія розпочинає польоти

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines отримала права на експлуатацію п’яти внутрішніх повітряних ліній, а також однієї міжнародної. Про це повідомляє сайт Lowcost.UA, посилаючись на накази Державіаслужби України від 1 листопада ц.р.

Так, авіакомпанія отримала дозвіл на регулярні рейси зі Львова в Дніпро та Харків, а також з Києва в Чернівці, Запоріжжя, Львів та Амман. Дозвіл на внутрішні рейси надано з 10 листопада на необмежений строк із визначенням необмеженої частоти виконання рейсів, а в Амман з 21 листопада також на необмежений строк.

Нові напрямки Air Ocean Airlines

  • Чернівці – Київ – Чернівці
  • Київ – Львів – Київ
  • Запоріжжя – Київ – Запоріжжя
  • Львів – Харків – Львів
  • Львів – Дніпро – Львів
  • Київ – Амман – Київ

Отримання прав на експлуатацію повітряних ліній не означає, що авіакомпанія точно літатиме по даному напрямку.

30 жовтня авіакомпанія вже виконала свій перший внутрішній рейс з Києва в Миколаїв. Про це повідомили в ДП “Антонов”. Пасажири першого рейсу відзначили комфортабельність салону літака, в тому числі зручні крісла та низький рівень шуму.

Air Ocean Airlines – українська авіакомпанія, яка була заснована 16 вересня 2020 року та отримала ліцензію на перевезення пасажирів повітряним транспортом 27 жовтня 2021 року. Основним видом діяльності авіакомпанії є виконання регулярних та чартерних перевезень на літаках українського виробництва АН-148 та АН-158 (підтримуючи ініціативу Президента України Володимира Зеленського авіакомпанія стала першим перевізником, що літатиме на літаках вітчизняного виробництва). Наразі флот авіакомпанії складається із двох літаків Ан-148-100E. До кінця 2021 року має бути поставлений ще один літак, а у 2022 році – ще три літаки. Загалом компанія планує експлуатувати до 10 літаків такого типу. Повний цикл обслуговування літаків Ан-148 буде виконуватись в межах України. Наразі на сайті авіакомпанії проводяться технічні роботи.

“Ми плануємо розпочати рейси тривалістю 2 – 2,5 години, які за нашою оцінкою будуть найбільш економічно вигідними”, – цитує ДП “Антонов” виконавчого директора авіакомпанії В’ячеслава Герігу. При цьому, невибагливість літака до якості злітно-посадкових смуг дозволить поєднати між собою не тільки аеропорти з добре розвиненою інфраструктурою, а й невеличкі регіональні аеродроми.

Джерело: Lowcost.UA

Фото: фб-сторінка ANTONOV Company

Related posts

Leave a Comment