Культурні експедиції: благодійний концерт Piano Light Show

Всесвітньовідомий піаніст, засновник і президент міжнародного фестивалю Odessa Classics Олексій Ботвінов підготував справжній подарунок для одеситів і гостей міста – благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW.

Всі кошти від продажу квитків будуть передані в благодійний фонд «Корпорація Монстрів», що надає швидку медичну, соціальну та гуманітарну допомогу дітям і літнім людям Одеси і Одеської області, а також забезпечує медичні установи міста і області медикаментами, медичними витратними матеріалами та обладнанням.

Благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW відбудеться 10 жовтня в Одеській Філармонії за участю народного артиста України Олексія Ботвінова (фортепіано), головного диригента і артистичного директора Брюссельського камерного оркестру Майкла Гуттмана (скрипка), а також VJ Videomatics (відеоарт).

This slideshow requires JavaScript.

Олексій Ботвінов першим в Україні почав експериментувати з візуалізацією класики і створив творчу авторську концепцію, у якій поєднується віртуозне виконання класичних музичних шедеврів та потужне візуальне рішення – новий формат з новими сенсами. І майстерно втілив її в життя: вже більше 10 років Олексій Ботвінов у співпраці з  київським відеохудожником VJ Videomatics створює музично-мистецькі проекти у жанрі синтезу класики та відеоарту. За цей час з незмінним успіхом у публіки пройшли десятки концертів в найкращих концертних залах країни, а також на таких знакових open-air просторах, як Софійська площа в Києві, Потьомкінські сходи і Колонада Воронцовського палацу в Одесі та ін. Кожен концерт був наступним кроком у розумінні можливостей сучасних мультимедійних технологій і глибиною проникнення в візуальну реальність музики.

Унікальний мультимедійний проект PIANO LIGHT SHOW виводить синтез відео і класичної музики на новий якісний рівень. PIANO LIGHT SHOW вперше було презентовано широкій аудиторії 23 травня 2019 року в головній концертній залі Швейцарії – Цюріхському Тонхалле. Для прем’єри проекту легендарна фірма-виробник роялів KAWAI спеціально створила модифікацію флагманської моделі великого концертного рояля елітної серії KAWAI SHIGERU. Білий рояль доставили до Цюріха з Дюссельдорфу для єдиного концерту Олексія Ботвінова. Проект мав шалений успіх – відеомаппінг на білий рояль з творчим ноу-хау VJ Videomatics і Олексія Ботвінова дозволили створити приголомшливий візуальний і емоційний ефекти. А неперевершена гра піаніста зачарувала публіку – всі були у захваті.

У сезоні 2019-2020 відбулися прем’єри проекту в Україні, Німеччині та Литві. А для одеської прем’єри великий концертний білий рояль з необхідними для реалізації проекту параметрами було створено в Україні.

Унікальний проект Олексія Ботвінова PIANO LIGHT SHOW виходить на новий рівень. На благодійному концерті, що відбудеться 10 жовтня, Олексій Ботвінов презентує новий вимір мультимедіа і спецефектів, фактично нову аудиовізуальну реальність, яка  є тріумфальним результатом десятиліття творчих пошуків піаніста Ботвінова і відеохудожника VJ Videomatics. Ще одним сюрпризом для глядачів і слухачів стане участь у PIANO LIGHT SHOW неперевершеного Майкла Гуттмана, що виступав як з оркестрами, так і з сольними програмами в найбільших залах світу, в ряді міжнародних фестивалів на трьох континентах. В Одеській Філармонії у виконанні Олексія Ботвінова (фортепіано) і Майкла Гуттмана (скрипка) прозвучать твори Баха, Шопена, Брамса, Рахманінова, Арво Пярта, Макса Ріхтера, Філіпа Гласса, Людовіко Ейнауді, Астора П’яццолли. Відеомаппінг – VJ Videomatics. Візуалізації класики, за словами Олексія Ботвінова, підвищує градус глядацьких емоцій за допомогою відео- та світлових ефектів і дозволяє створити вражаюче, натхненне дійство. Завітайте на благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW, щоб насолодитися цим неповторним дійством.

Благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW буде проходити в рамках програми, присвяченої святкуванню 25-ти річчя будівельного холдингу ЗАРС. Протягом своєї історії ЗАРС будує знакові будинки в Одесі, дотримуючись незмінно високих стандартів якості і підкреслюючи архітектурний літопис рідного міста. І в честь ювілею разом з Олексієм Ботвіновим підготувала для міста і її жителів цей благодійний концерт.

Related posts

Leave a Comment