Культурні експедиції: виставка «Київська симфонія»

З 4 до 21 травня 2023 року в Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва відбудеться виставка картин «Київська симфонія», як ствердження того, що Київ був, є і буде Україною. Виставка присвячена на подяку Богові за збереження міста, а також на пошану мужнім захисникам Києва та України і тим співвітчизникам-віруючим, які день і ніч відстоюють у молитвах нашу перемогу.

Експозиція налічує близько 50 робіт з краєвидами Києва, які відображають неперевершену красу міста, його різнобарвні парки, вулички, тихі та затишні куточки передмістя. Широкому загалу вона буде представлена вперше і є унікальною тим, що тематичні виставки, присвячені Києву – рідкісні.

Автори виставки – відомі київські художники, члени Професійної міжнародної спілки художників Костянтин і Світлана Шаповалови. Творчі здобутки митців багаті. На рахунку Костянтина Шаповалова 30 персональних виставок, Світлани Шаповалової – 22. Роботи художників зберігаються у 13 музеях України. Вони об’їхали майже всю країну з виставкою «Кримська сюїта», стверджуючи нею, що Крим – це Україна. Працюють художники у стилі реалізм. Костянтин Шаповалов є автором книги «Як навчитися любити, цінувати та відрізняти професійний живопис від любительського?».

Костянтин та Світлана Шаповалови вірять в те, що мистецтво покликане не тільки просвітлювати і надихати, але й допомагати. Вони є ініціаторами та організаторами щорічного благодійного аукціону колекційного живопису «Київський арт-вернісаж», який нещодавно відбувся у Києві.

В останній день виставки відбудеться аукціон декількох робіт з виставки «Київська симфонія».
Реєстрація на аукціон за посиланням.

Відкриття виставки 4 травня о 17.00. Вхід на відкриття за запрошенням.

В інші дні роботи виставки вхід за квитками Музею історії міста Києва: 80 грн., пенсіонери, учні, діти – 40 грн. Години роботи виставки – згідно графіку роботи музею.

Related posts

Leave a Comment