Мистецтво, яке допомагає

6 квітня 2023 року в Національному музеї літератури України відбудеться благодійний аукціон живопису “Київський арт-вернісаж». Організатори запрошують взяти у ньому участь і таким чином підтримати захисників України та їхні родини.

Основна добірка лотів, а саме 82 картини, буде представлена роботами відомих українських художників періоду соц-арт: Сергія Шишка, Тетяни Яблонської, Віктора Зарецького, Федора Захарова, Віктора Шаталіна, Матвія Коган-Шаца, Віктора Севастьянова, Анатолія Пламеницького, Петра Столяренка та інших. На аукціоні також можна буде придбати роботи сучасних українських художників, авторів виставки «Кримська сюїта», Костянтина та Світлани Шаповалових.

Вперше в історії аукціону на продаж буде виставлено друковану графіку XIX століття: літографії Ніколя Пуссена, Вільяма Хогарта, а також Костянтина Трутовського, який був ілюстратором поезій Тараса Шевченка.

Торги на частину робіт стартуватимуть від 1 гривні. Така цінова політика дасть змогу придбати живопис, який стане прикрасою будь-якої приватної колекції, а головне, залучити до акту благодійності широке коло бажаючих.

Ознайомитись з лотами можна буде на передаукціонній виставці 1 та 3-5 квітня.

Також є можливість взяти участь в аукціоні у режимі он-лайн, а попередньо ознайомитись з лотами можна отримавши електронний каталог робіт.

Виставка та аукціон відбудуться у Національному музеї літератури України за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 11. Початок аукціону 6 квітня о 14.00.

Додаткова інформація та реєстрація за тел.066-330-43-36 або за посиланням https://readymag.com/u3931561528/3752882/

Для участі в аукціоні ОН-ЛАЙН попередня реєстрація обов’язкова.

Related posts

Leave a Comment