Учені НАНЦ популяризують науку

Навіть під час повномасштабної війни наука – важлива. Наука сприяє перемозі, відбудові країни та є потужним стимулом для економіки.

Science to Rebuild Ukraine – це тема найбільшої науково-популярної конференції в Україні INSCIENCE CONFERENCE 2023. Протягом двох днів 17-18 червня у Києві офлайн та онлайн відбуватимуться виступи й воркшопи закордонних і українських спікерів, а також виставка наукомістких стартапів. Вперше ця конференція відбулась у 2018 році.

Подія залучає більше тисячі вчених і популяризаторів науки, представників інноваційного бізнесу та людей, які закохані у науку та технології. У програмі – наука для перемоги й відбудови країни, для пізнання світу довкола та турботи про здоров’я своє і близьких під час повномасштабної війни. Теми – довкілля, космос, технології, людина.

Які наслідки зміни клімату фіксують наші вчені на станції “Академік Вернадський”? Чому важливо не припиняти ці дослідження навіть в умовах повномасштабної війни та як вона поглиблює кліматичну кризу? До яких сценаріїв зміни клімату варто готуватися в Україні та світі? Про це також говоритимуть на науково-популярній конференції “INSCIENCE CONFERENCE 2023“.

Спікерами конференції будуть директор НАНЦ, біолог Євген Дикий, біолог Марія Павловська, а також інші дослідники Антарктики. Національний науковий антарктичний центр запрошує долучатися до події.

Деталі події та квитки – за посиланням. Кожен квиток — це донат на доступну науку для дітей, адже 30% коштів буде передано наукпоп лекторію Science4Kids, щоб діти могли отримувати безоплатний українськомовний контент від вчених, зазначають організатори.


Читайте також:

ХІ Міжнародна антарктична конференція відбудеться в Києві у травні 2023 року 

Related posts

Leave a Comment