Український веломандрівник піднявся на вулкан в Андах висотою понад 6000 метрів

Одесит Руслан Верін, подорожуючи на велосипеді Південною Америкою, піднявся на найвищу вершину південно-західної Болівії — вулкан Утурунку висотою понад 6000 метрів над рівнем моря. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

Руслан Верін пише, що перед підйомом на 6020 метрів переночував у наметі на висоті 6 тисяч метрів, коли зовні намету було -20°C і сильний вітер. «Хотів так само як і вчора, кількома частинами занести багаж і велосипед на пік. Але за звичкою склав намет, речі по сумках, а сумки на велосипед, і так почав штовхати велосипед вгору», — описує підйом мандрівник.

Зі збільшенням висоти ставало дедалі складніше штовхати велосипед. «Я не можу навіть 100 метрів проштовхати велосипед без зупинок. Втома наростає в геометричній прогресії. Другий день абсолютно нікого не зустрічаю. Абсолютно сам. Єдина дорога давно стала без слідів машин. Потім перейшла у стежку, на якій мій слід став єдиним», — розповів він.

This slideshow requires JavaScript.

Руслан Верін — одесит, який подорожує велосипедом Україною і світом. Минулого року мандрівник повернувся з подорожі до Південної Африки. Тоді він проїхав 10445 кілометрів за 178 днів.

Фото зі сторінки Руслан Веріна у Facebook.

Related posts

Leave a Comment