Великдень в Антарктиці

Для наших полярників важливо дотримуватися українських традицій, адже це те, що єднає їх з рідним домом навіть за 15 тисяч кілометрів, серед снігу та криги. Тому на станції “Академік Вернадський” завжди відзначають важливі для українців свята, зокрема Великдень, розповідає фб-сторінка НАНЦ.

До цього дня команда 29-ї Української антарктичної експедиції почала готуватися заздалегідь. Важливу місію зі створення писанок взяла на себе лікарка Іванна Котурбаш, а кухар Назар Цюпка спік паски та зробив різні наїдки.

Також він організував освячення великоднього кошика полярників прямо з України: вперше цей процес відбувався онлайн. Отець Павло Венгренович провів для наших зимівників службу в церкві Покрови Пресвятої Богородиці у селі Артищів, що на Львівщині, а всі охочі з експедиції зібралися в каплиці святого Володимира на станції, де через комп’ютер це транслювалося.

Окрім того, для полярників влаштували майстер-клас зі створення писанокю. Його провела онлайн майстриня писанкарства і дружина біолога 29-ї УАЕ Сергія Єрмоленка Валерія Спіріна.

This slideshow requires JavaScript.


Читайте також:

12 пасок і майстер-клас із писанкарства. Полярники готуються до Великодня 

Українські полярники в Антарктиді святкують Великдень без обмежень 

The Long Road. Далека дорога

Related posts

Leave a Comment