Вигляд Антарктиди з літака (відео пілотів)

Багато хто мріє побувати в Антарктиді, або хоча б пролетіти над нею. Однак не всім вдається втілити такі бажання. Але пілотам австралійської авіакомпанії Qantas та пасажирам на борту літака поталанило: днями вони пролітали над Антарктидою. Про це розповідає 24 канал за повідомленням сайту avianews.com. Пілоти поділилися унікальним відео.

Над крижаним континентом літак опинився через евакуацію австралійців зі столиці Аргентини Буенос-Айреса до міста Дарвін на півночі Австралії.

За бортом -75 градусів. Привіт з Антарктики. Пролітаємо над горами Волкер (Walker). Білих ведмедів не бачимо. Все йде добре. У кабіні пілотів Деміен і Алекс, – зазначили пілоти у повідомленні, яке передали на землю.

Переліт загальною протяжністю маршруту 15 020 кілометрів тривав 17 годин 25 хвилин. Щоб спланувати його, знадобився цілий місяць, адже інші можливі варіанти такого маршруту набагато довші. Зазначається, що служби Qantas вивчали погодні умови й силу вітру, щоб все було добре.

Пілоти показали краєвид з літака над Антарктидою:

Спецрейс QF14 виконувався на далекомагістральному літаку Boeing 787-9. Попри те, що його місткість 236 крісел, на борту було лише 107 пасажирів. Керували авіалайнером по черзі чотири пілоти, а сервіс та безпеку в салоні забезпечували 17 бортпровідників. Загальна заправка була максимальною в паливні баки Боїнга влили 126 000 літрів гасу.

Джерела: avianews.com, 24 канал

 

Related posts

Leave a Comment