За що ми любимо Антарктику?

Польські полярники з Антарктичної станції ім. Генрика Арцтовського на своїй фейсбук-сторінці розмістили прекрасні фото з життя з життя на острові Кінг-Джордж і розповіли, за що вони люблять Антарктику:

«За її унікальну і таку чутливу до змін екосистему. За швидкоплинну і зворушливу красу миттєвостей і примхливу погоду, яка може змінюватися кілька разів на годину. За її тварини, які за роки еволюції вперто пристосувалися до найсуворішого клімату і які, не вважаючи людей загрозою, часто дозволяють спостерігати за собою зовсім зблизька. За те, що стояння в міській пробці – лише далекий спогад, а природа наповнює своєю присутністю весь простір. За те, що це місце дозволяє нам випробувати межі нашої витривалості та щодня вчить нас чогось нового. І, нарешті, за виняткових людей – тих, хто наважився виїхати далеко від дому, щоб пережити велику пригоду, набути небуденний досвід і відчути незвичайність Антарктики на власній шкірі».

Полярники пропонують бажаючим долучитися до їхнього грона, звертаючи увагу зацікавлених на конкурс учасників наступної 48-ї польської антарктичної експедиції.

This slideshow requires JavaScript.

Фотографії: Малґожата Борковска, Томаш Курчаба, Олександр Хаґґе


Читайте також:

«Ноосфера» завершила перезмінку польської антарктичної експедиції

 

 

Related posts

Leave a Comment