Зимова Антарктика і рок-концерт на станції

Протягом минулого місяця полярники 26-ї Української антарктичної експедиції часто працювали поза межами станції, користуючись кожною можливістю, яку давала зимова погода Антарктики. Про це розповідає фб-сторінка 26-ї УАЕ, доповнюючи текст чудовими фотографіями.

Океан поблизу станції ще не замерз і поруч з нами були кити і тюлені, а також час від часу навідувалися пінгвіни.

This slideshow requires JavaScript.

Окрім святкування Мідвінтера, полярники весело й винахідливо відзначають дні народження членів команди.

Так, минулої суботи на станції відбувся рок-концерт очільника експедиції – Богдана Гаврилюка, що був одним з подарунків на його День народження, розповідає фб-сторінка 26-ї УАЕ. Концерт розпочався з урочистого присвоєння Богдану звання Народного артиста Антарктиди та вручення відповідного нагрудного ордену встановленого зразка у вигляді косатки. Концерт вийшов камерним і ламповим. Богдан заспівав свої найкращі хіти різних років, акомпануючи собі на гітарі, губній гармошці та на славнозвісному антарктичному піаніно, яке зробив власноруч під час однієї з попередніх зимівель.

This slideshow requires JavaScript.

Ми вдячні бейскомандеру за чудовий вечір і позитивні емоції, які він подарував команді – важливе перезавантаження перед початком чергового робочого тижня. Від фанатів БГ отримав живі квіти і пиво, чому дуже зрадів. Надихнувшись вдалим дебютом, продюсерська агенція розпочала перемовини з іншими артистами щодо проведення наступних концертів.

Related posts

Leave a Comment