Мистецтво на допомогу сім’ям загиблих захисників України

Громадська рада при Міністерстві оборони України  запрошує підтримати сім’ї загиблих захисників України та взяти участь у благодійному аукціоні колекційного і сучасного живопису «Київський арт-вернісаж».

Аукціон відбудеться 30 квітня 2024 року у Національному музеї літератури України (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 11, метро «Театральна»).

Серед лотів аукціону картини відомих українських художників таких як Тетяна Яблонська, Сергій Шишко, Федір Манайло, Роман Сельський, Матвій Коган-Шац та багато інших. На аукціон також буде виставлена графіка 19-го сторіччя Ніколя Пуссена. Сучасний живопис представлятимуть роботи творчого подружжя Костянтина та Світлани Шаповалових.

Особливістю аукціону є демократична цінова політика. Деякі лоти стартуватимуть від 1 грн., тому можливість взяти участь в акті благодійності зможуть не тільки колекціонери, але й пересічні українці, які бажають допомогти сім’ям тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни.

З лотами аукціону можна буде ознайомитися на передаукціонній виставці у Національному музеї літератури України з 25 до 29 квітня. Також для ознайомлення з лотами аукціону доступний електронний каталог, який можна отримати при реєстрації.

Реєстрація для участі офлайн та онлайн за посиланням обов’язкова.

Початок аукціону 30 квітня о 14.00.

Додаткова інформація: 066-330-43-36. Детальніше про аукціон – на фб-сторінці.

Аукціон проходить за підтримки Громадської ради при Міністерстві оборони України та Національного музею літератури України.


Читайте також:

Культурні експедиції: «Братство пейзажів. Україна – Польща» 

Культурні експедиції: виставка Тамари Лемпіцької у Кракові 

Related posts

Leave a Comment