Оголошено конкурс для школярів «Запроси полярника до себе: один день з життя в Антарктиді»

Міністерство освіти і науки України та Національний антарктичний науковий центр вже вдруге оголошують конкурс для школярів «Запроси полярника до себе: один день життя в Антарктиді». Минулого року конкурс “Запроси полярника до себе” викликав жвавий інтерес серед школярів та педагогів, тож організатори вирішили надати йому нового імпульсу, йдеться у повідомленні на сайті НАНЦ.

Охочим пропонується підготувати текстову або відеорозповідь про те, як, на їхню думку, проходить один день з життя в Антарктиді. До шкіл, які найкраще впораються із завданням, завітають у гості полярники.

Цього разу до конкурсу зможуть долучитися учні з більшої кількості міст, ніж торік, зокрема, з двох міст Донбасу. «Торік МОН та НАНЦ вперше зробили такий конкурс, і він мав дуже великий успіх. Полярники отримали понад 200 листів, причому неодноразово приходили прохання розширити географію конкурсу, бо тоді було охоплено тільки 8 обласних центрів. Зараз НАНЦ має можливість провести конкурс у 10 містах, зокрема, і в двох містах на Донбасі, адже ми розуміємо, що тамтешнім школярам особливо потрібна підтримка», – розповіла міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Отже, конкурс пройде в містах: Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Чернігів, Ужгород, Слов’янськ, Сєверодонецьк, Бровари, Житомир. Щоб узяти участь у конкурсі, школярам з цих міст потрібно:

  • підготувати текстову або відеорозповідь про те, як, на їхню думку, проходить один день з життя в Антарктиді;
  • заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/bW6jUz8R7AfCUZsM8 та додати туди свою розповідь (вставити як текст чи посилання).

Останній термін подачі матеріалів – 10 грудня 2019 року.

У кожному з десяти міст до трьох закладів-переможців з найбільш креативними роботами завітають учасники українських антарктичних експедицій. Вони розкажуть про власний досвід життя та дослідження на станції «Академік Вернадський», покажуть фото, відео з зимівок, познайомлять учнів із флорою та фауною Антарктики, а також відповідатимуть на запитання школярів.

Переможців конкурсу буде оголошено до кінця грудня 2019 року. Візити полярників до шкіл відбуватимуться впродовж усього навчального року.

Цьогоріч конкурс приурочений до 200-ліття відкриття Антарктичного континенту, що відзначатиметься у січні-лютому 2020-го.

Related posts

Leave a Comment