Переможці конкурсу фотографів-мандрівників


Стали відомі переможці міжнародного конкурсу Travel Photographer of the Year 2023 (TPOTY), повідомляє УНІАН. Найкращими визнали роботи фотографа зі Словенії Андреї Равнак (AndreJa Ravnak). Цікаво, що як і роком раніше, цього року автором найкращих фотографій з подорожей став представник Словенії: у 2022 році перемогу здобув Матьяж Кривич.

Як повідомляється на офіційному сайті конкурсу, Андрея – архітектор за професією та покликанням, вона також працює в низці інших творчих галузей, таких як фотографія, дизайн та письменництво. Вона обожнює природу і віддає перевагу місцям з найважчими умовами для виживання – в пустелях і горах, надихаючись естетикою пейзажів з “голою” геологією.

Андрея каже, що цікавиться фотографією, скільки себе пам’ятає: “Вона потрібна мені, щоб зберегти спогади. Я б багато чого забула, якби у мене не було моїх фотографій”.

У Словенії Андрея має звання майстра фотографії і є лауреатом численних міжнародних премій в області фотографії. Крім того, вона є фоторедактором словенського видання журналу Digital Camera. Також Андрея часто бере участь в якості члена журі у вітчизняних і міжнародних проектах, читає лекції, керує місцевим фотоклубом для літніх людей, займається організацією фотоконкурсів і виставок, входить в команду, яка готує фотоподорожі по Європі.

У нинішньому конкурсі Андрея перемогла з серією фото, зроблених в Італії, Чехії та Словенії. Вони об’єднані тематикою весняних сільськогосподарських робіт.

© фото tpoty.com (AndreJa Ravnak)


© фото tpoty.com /Armand Sarlangue
© фото tpoty.com / Armand Sarlangue
© фото tpoty.com / Johan Gerrits
© фото tpoty.com / Kazuaki Koseki
© фото tpoty.com / Kazuaki Koseki
© фото tpoty.com / Lilly Zhang
© фото tpoty.com / Thomas Ackerman
© фото tpoty.com / Tim Bird

Найкращим молодим фотографом-мандрівником був визнаний Кейден Шепард Чой (Caden Shepard Choi) зі США, який представив серію чорно-білих фото, присвячених життю індіанців навахо.

Робота переможця конкурсу для юних фотографів / фото tpoty.com (Caden Shepard Choi)

Дивіться також:

Переможці конкурсу Travel Photographer of the Year 2022

Міжнародний фотоконкурс Wiki Loves Earth 2023: 20 найкращих світлин року 

Найкращі знімки премії Wildlife Photographer of the Year

Генрик Поддембський: польський фотограф, залюблений в українські Карпати

Фотограф Флоріан Леду – літописець кліматичних змін 

 

 

Related posts

Leave a Comment