Світлана Краковська про кліматичну кризу: катастрофа чи можливості для людства?

У лекторії фестивалю Interpipe TechFest, який відбувся у жовтні цього року в Дніпрі, виступила Світлана Краковська, вчений-кліматолог, старший науковий співробітник Українського гідрометеорологічного інституту та Національного антарктичного наукового центру, член Міжурядової групи експертів із питань зміни клімату (Intergovernmental Panelon Climate Change, IPCC). Її лекція на тему «Кліматична криза: катастрофа чи можливості для людства?» викликала жвавий інтерес учасників фестивалю.

Для широкого кола зацікавлених цією надто актуальною темою youtube-канал Interpipe TechFest розмістив відеозапис лекції Світлани Краковської.

Довідка

Interpipe TechFest – інженерне шоу України, фестиваль науки техніки та сучасних технологій, який відбувається щорічно з 2016 року. Мета заходу – повернути інженерію, науку та промисловість на порядок денний сучасного українця, підвищити інтерес молоді до точних і природничих наук, стимулювати усвідомлений вибір технічної професії. Фестиваль складається з виставки сучасної інженерії, wow-активностей, технічних змагань та лекторію. Ініціатор фестивалю – промислова компанія «Інтерпайп».

Читайте також: Світлана Краковська: Якщо у Вас є намір потрапити в Антарктику – ви там будете

Related posts

Leave a Comment