Українська різдвяна ялинка в Антарктиці

Навіть у далекій Антарктиці українські полярники дотримуються наших традицій, адже це допомагає тримати такий важливий зв’язок з рідним домом. Тож напередодні Різдва на станції “Академік Вернадський” теж встановили та прикрасили ялинку (певна річ, штучну). Про це розповідає фб-сторінка НАНЦ.

This slideshow requires JavaScript.

Цьогоріч на антарктичній різдвяній ялинці з’явилися особливі прикраси: верхівка у формі Тризуба та кулі ручного розпису за мотивами картин геніальної української художниці Марії Примаченко. Кожна з них несе просту ідею – добро завжди перемагає зло. Приміром, тут є куля “Наша армія” – присвята українському війську, яке сьогодні героїчно захищає нашу землю і народ. Або ж “Паляниця” – символ нашої гостинності та спільності.

This slideshow requires JavaScript.

Такі цікаві ялинкові оздоби станції подарував український бренд Ґроно. Вони встигли дістатися Антарктики якраз перед святами, подолавши непростий шлях зі Львова до станції “Академік Вернадський”, зокрема, витримавши й кілька штормів на криголамі “Ноосфера”.

Окрім цих оригінальних прикрас, а також звичних вогників та кульок, на антарктичній ялинці є іграшки-янголи. Вони символізують охорону України та всіх її захисників (а особливо наших “бойових пінгвінів”) від ворожої орди.

Фото біолога 28-ї УАЕ Вадима Ткаченка.


Читайте також:

Різдво в Антарктиці 

На антарктичній станції «Академік Вернадський» полярники зустрічають Різдво 

Related posts

Leave a Comment