В Антарктиді вперше приземлився Boeing 787 Dreamliner

Фото: news.sky.com


Пасажирський літак типу Boeing 787, здатний перевозити 300 людей, вперше приземлився в Антарктиді. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.

«Історичний момент для Norse. Перший літак Boeing 787 Dreamliner, який приземлився в Антарктиді! Ми маємо неймовірну честь бути частиною цієї історичної віхи», – заявили в авіакомпанії Norse Atlantic Airways, яка виконувала рейс.

На борту літака була команда з 45 осіб – дослідники й співробітники Норвезького полярного інституту, та 12 тонн дослідницького обладнання.

Посадка Boeing 787 Dreamliner була здійснена на аеродромі Тролл – це смуга з блакитного льоду завдовжки 3 000 метрів. Цей аеродром працює лише з жовтня по березень.

Дослідники заявили, що щороку організовують на континент рейси за допомогою до 10 літаків різного розміру, але можливість літати набагато більшими літаками може зменшити кількість необхідних поїздок.

«Найважливіше — це екологічні вигоди, яких ми можемо досягти, використовуючи для Troll великі та сучасні літаки цього типу», — сказала директорка Інституту Камілла Брекке.


Читайте також:

Норвегія готується до головування в Арктичній раді

Криголам «Ноосфера» розпочав тертій антарктичний сезон 

Китай будує нову науково-дослідну станцію в Антарктиці 

Австралія відправила криголам на порятунок хворого полярника 

Подорож на льодовик “кінця світу” 

Related posts

Leave a Comment